אזעקות

מערכות אזעקה

מערכת אזעקה היא מערכת אלקטרונית אשר נועדה להרתיע ולהתריע על אנשים אשר נכנסו או רוצים להכנס למקום אסור ללא הרשאה או לפרוץ לבית פרטי או לעסק שלנו, ובעיקר לתת לכם שקט נפשי!

מערכת אזעקה בנויה מרכזת אשר אותה מסתירים במקום לא גלוי לעין כך שלפורץ לא תיהיה גישה על מנת לנטרל אותה.
קודן/שלט שאיתם דורכים ומנטרלים את המערכת.
סירנה פנימית וחיצונית - בעת שהמערכת מזהה פריצה על ידי הגלאים הסירנה מתריעה וצופרת. את מערכת האזעקה מחברים לקו טלפון

קווי/כרטיס סלולרי אשר בעת אזעקה המערכת מתקשרת להתריע למספר טלפונים אשר נקבעו והוזנו מראש במערכת. יש אפשרות לחבר את המערכת למוקד אשר הם עם היד על הדופק 24/7 אך שירות זה בעלות חודשית לחברת המוקד.

לכל מערכת אזעקה מותקנת סוללת גיבוי כך שאם נותק זרם החשמל המערכת ממשיכה לעבוד כרגיל. למערכת האזעקה מחברים גלאים אשר תפקידם לזהות תנועה ועל ידי הזיהוי המערכת מופעלת.

ישנם מספר סוגים של גלאים שאותם מתקינים בהתאם לצורך:
* גלאי נפח
* גלאי קרן
* גלאי וילון
* מתג מגנטי
* גלאי עשן
* גלאי הצפה
* גלאי שבר זכוכית
* ועוד...

מעבר לגלאים הנ"ל ישנם גם גלאים חיצוניים המותקנים מחוץ לבית אשר עמידים בתנאי מזג האוויר וגם לא מתריעים בגלל בעלי חיים. יתרון משמעותי וחשוב לגלאים חיצוניים אשר מאפשרים גילוי וזיהוי של הפורצים עוד לפני שהספיקו לפרוץ. כיום יש מערכות אזעקה קווית ואלחוטית. במערכת קווית יש צורך להעביר תשתיות מהגלאים לרכזת לעומת מערכת אלחוטית, אך את המערכת האלחוטית צריך לתחזק כמו למשל להחליף סוללות לגלאים מידי פעם.

חברת אופיר תקשורת ממליצה להתקין מערכת קווית בלבד אלא אם אין ברירה ולא ניתן להעביר תשתיות. כמו כן, חשוב מאוד בעת שיפוץ או בניה להכין מראש תשתיות למערכת אזעקה ולהתייעץ עם איש מקצוע.

אופיר תקשורת עובדת עם כל החברות המובילות בתחום כמו חברת פימא, חברה ישראלית ותיקה בתחום עם שירות מעולה. חברת ויסוניק אשר מובילה במערכות האזעקה האלחוטית. אופיר תקשורת מעניקה שירות כולל של יייעוץ תכנון והתקנה של מערכות אזעקה קוויות ואלחוטיות. החברה מספקת שירות מהיר ומקצועי הניתן ע"י צוות מומחים בנושא ביטחון פרטי ועסקי.

ייעוץ ללא עלות !

שעות פתיחה

יום ראשון - 9:00-19:00
יום שני - 9:00-19:00
יום שלישי - 9:00-19:00
יום רביעי - 9:00-19:00
יום חמישי - 9:00-19:00
יום שישי - 9:00-13:00
יום שבת - סגור

דרכי התקשרות