רשתות תקשורת

תקשורת מחשבים


תקשורת מחשבים הוא תהליך של העברת נתונים בין מחשבים, מצלמות ומכשירים אלקטרוניים אחרים, כיום הם מצרך בסיס בכל עסק. רשת NETWORK היא רשת המעבירה נתונים ע"י כבלים, סיבים אופטיים או רשת אלחוטית.

השכבה הפיזית(הכבילה - הסוויטצ'ים פץ' פאנל) עוסקת ישירות בהעברת סיגנלים, כך שאיכות הכבילה צריכה להיות טובה עם רוחב פס רחב וגם על מנת שהרשת תהיה מהירה. לרוב בהקמת רשת תקשורת משתמשים בכבל CAT5 , CAT6 ,CAT7 ולמרחקים ארוכים משתמשים בסיבים אופטיים.

כיום בכל משרד/עסק/בית משתמשים ברשת תקשורת -
* רשת WIFI
* רשת קווית

לרוב בבתי עסק יש מספר מחשבים, מערכות וציוד אלקטרוני כך שיש להתקין ארון תקשורת שכל הכבילה מתרכז אליו. הארון כולל PETCH PANEL ,SWITCH מגשרים.

כך גם בבתים פרטיים, כיום משתמשים ברשת תקשורת קווית ואלחוטית.
ברשת האלחוטית - WIFI ניתן להגדיל את הטווח באמצעות ACCESS POINT.
רשת קווית - בבתים היום ניתן להתחבר למחשב ולנקודת רשת בכל חדר כך שצריך להערך בהתאם מבחינת התשתית. טלוויזיות חכמות מחברים לרשת קווית על מנת שהמדיה תשודר באופן מהיר ורציף.

יש להתאים לכל בית/עסק/משרד את רשת התקשורת המתאימה לצרכים של המשתמשים.

נשמח לפגוש אתכם לייעוץ ללא עלות על מנת לתת לכם את תמונת המצב הנחוצה עבורכם.

טיפ
בעת בניה/שיפוץ של עסק/בית חשוב מאוד להתייעץ עם איש תקשורת בשלבי התוכניות בדיוק כמו תוכנית חשמל ואינסטלציה כך שלאחר מכן לא תצטרכו להעביר תשתיות גלויות וזאת לאחר שהשקעתם משאבים רבים.

טיפ
בזמן בניה/שיפוץ בבית פרטי שייש בו מספר מערכות, מצלמות, אזעקה, אינטרקום, ממירים דיגיטליים, מגבר שמע וכו.. יש להכין מקום בארון תקשורת ולהערך בהתאם לכל המכשירים אשר אמורים להיות בארון.

שעות פתיחה

יום ראשון - 9:00-19:00
יום שני - 9:00-19:00
יום שלישי - 9:00-19:00
יום רביעי - 9:00-19:00
יום חמישי - 9:00-19:00
יום שישי - 9:00-13:00
יום שבת - סגור

דרכי התקשרות